| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| šírka | 19 mm |
| Thickness | 0.13 mm |
| Dĺžka | 20 m |
| Materiál | PVC |
| Farba | čierna |
| Štandardné | EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp |
| Wydłużenie | >125 % |
| Dielektrická pevnosť | >40 Kv/mm |
| Požiarna skúška | 1 s |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 10~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | 5~50 ˚C |
| Aplikácia | elektroinštalačné práce v stavebníctve a automobilovom priemysle (výstavba a údržba elektroinštalácií, vytváranie káblových zväzkov, označovanie vodičov), |
| Aplikácia pokračovala. | ochrana proti mechanickému poškodeniu (oder, ohnutie a pod.), ochrana pred UV žiarením, ochrana pred procesmi starnutia, |
| Aplikácia pokračovala. 2 | ochrana proti chemickým látkam (voda a rôzne chemikálie), ochrana proti korózii |
| Symbol | YT-8165 |
Elektroizolačná páska z PVC s rozmermi 19 mm x 20 m x 0,13 mm.
- čierna farba
- dielektrická pevnosť > 40 kV / mm
- predĺženie > 125 %
- Skladovacia teplota +10 ~ +40 st.
- prevádzková teplota +5 ~ +50 st.
- gumové lepidlo najvyššej kvality
- spĺňa požiadavky normy EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Používa sa najmä na elektroinštalačné práce v stavebníctve a automobilovom priemysle, napr:
- zhotovovanie a údržba elektrických inštalácií
- zhotovovanie káblových zväzkov
- označovanie vodičov
ochranné funkcie
- proti mechanickému poškodeniu (oderu, ohybu atď.)
- fyzikálne (UV žiarenie, procesy starnutia)
- chemické (voda a rôzne chemikálie)
- korózii
- ohňovzdornosť