| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 15 x2 W |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Pracovný rozsah | 20 m |
| Režimy osvetlenia | 6: 4 režimy reflektora (25 %, 50 %, 75 %, 100 %), 2 prevádzkové režimy červeného svetla (červené svetlo, pulzujúce červené svetlo) |
| Vlastnosti | ako 4400 mAh power banka, ako 3W reproduktor |
| Materiál | ABS |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 186x86x62 mm |
| Svetelný zdroj | 2 LED |
| Pracovný uhol | 90 ˚ |
| Magnet | áno, v základni |
| Počet magnetov | 1 |
| Pohybový senzor | NIE |
| Stojan/statív | áno |
| Vrátane statívu | NIE |
| Veľkosť závitu pre statív | 5/8" (15,9 mm) 11UNC |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Zvukový signál | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 2.5, 3.5, 6, 12 h |
| Doba nabíjania | 5 h |
| Typ nabíjačky | USB |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| omša | 440 g |
| Symbol | YT-81808 |
Dobíjacia čelovka Yato 3 v 1 je skvelým nápadom pre ľudí, ktorí radi počúvajú hudbu pri práci alebo relaxácii.
Bezdrôtový reproduktor
Zariadenie môžete pripojiť napr. k telefónu cez bluetooth a potom vďaka kvalitnému reproduktoru prehrávať svoju obľúbenú hudbu.
- možno pripojiť k inému zariadeniu cez bluetooth
- vysokokvalitný 3W woofer (basový reproduktor)
- hudbu a svetlo možno prehrávať súčasne
Spotlight
Dve výkonné diódy COB LED poskytujú 2000 lm osvetlenia a šesť režimov umožňuje prispôsobiť ho aktuálnym potrebám.
Powerbank
Lítium-iónový akumulátor s kapacitou 4400 mAh zaručuje 2,5 až 12 hodín prevádzky a možnosť využívať funkciu powerbank.
Zdroj svetla:
- LED: COB 2X15W
- počet lúmenov: 2000 lm
- dosah svetla: 20
- 6 prevádzkových režimov: 4 režimy reflektora: 2 režimy červeného svetla: červené svetlo / červené pulzné svetlo
Zdroj energie:
- akumulátor: Li-Ion 3,7 V 4400 mAh (2 x 18650)
- prevádzkový čas: - 1 min: 2,5 h / 3,5 h / 6 h / 12 h
- charging time: 5h
- nabíjanie: USB kábel
- funkcia powerbanky - na nabíjanie viacerých každodenných zariadení
Konštrukcia a vlastnosti:
- materiál: ABS
- Vodotesnosť podľa IP44
- indikátor nabitia batérie (4 úrovne)
- indikátor prevádzkového režimu
- 3 v 1 - reflektor, powerbanka, reproduktor
- 3 spôsoby montáže: magnet, závit, stabilná základňa
- 90° nastaviteľná základňa
- mäkká magnetická základňa nepoškriabe povrch, na ktorom je reflektor umiestnený
- možnosť dokúpiť špeciálny statív YT-81809 (nie je súčasťou balenia)
- 8 mm (5/16") závit
- hmotnosť: 440 g
- rozmery: 186 x 86 x 62 mm