| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | SMD LED |
| Svetelný tok | 5000 (100%), 1500 (30%), 500 (10%), 1700 (nepretržitý režim) lm |
| Pracovný rozsah | 90 (100 %), 50 (30 %), 25 (10 %) m |
| Materiál | hliníkový, ABS |
| Rozmery | 900x120x140 mm |
| Teplota farby | 7000, 4000 K |
| Index podania farieb CRI Ra | 70 |
| Okolité osvetlenie | 650 (100 %), 170 (30 %), 50 (10 %) lx |
| Pracovný uhol | 90, 360 ˚ |
| Uhol dopadu svetla | 120 ˚ |
| Stojan/statív | áno |
| Výška statívu | 0.96-1.8 m |
| Napájanie | mriežky, dobíjacie |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Napätie batérie | 7.4 V d.c. |
| Pracovný čas | 1 (100%), 2.5 (30%), 5 (10%), nepretržitý režim h |
| Doba nabíjania | 6 h |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Prierezová plocha vodiča | 2Gx0.75 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05RN-F |
| omša | 4.46 kg |
| Symbol | YT-81811 |
Skladacia čelovka YATO so sieťovým/batériovým napájaním s maximálnym výkonom 5000 lm. Vďaka trom prevádzkovým režimom a dvom farbám svetla môžete osvetlenie prispôsobiť svojim aktivitám a stavu batérie. Výkonná 7,2 V lítium-iónová batéria s kapacitou 4000 mAh poskytuje 1 až 5 hodín prevádzky a nepretržitá prevádzka je možná v oblastiach s prístupom k elektrickej sieti. Medzi ďalšie funkcie patrí nastaviteľný uhol osvetlenia a výška statívu.
Zdroj svetla:
- napájanie: 50 W
- LED diódy SMD
- počet lúmenov: 5000 lm
- 3 prevádzkové režimy na batériu: 5000 lm (100%), 1500 lm (30%), 500 lm (10%)
- maximálny počet lúmenov pri prevádzke na kábli: 1700 lm
- možnosť výberu z dvoch farieb svetla: biela (7000k) alebo teplá (4000k)
- uhol vyžarovania: 120°
- CRI70
- dosah: 90 m
Zdroj napájania:
- V prípade, že používateľ nemá prístup k elektrickej zásuvke, má možnosť používať výkonné osvetlenie až 5 hodín
- dobíjacia batéria Li-Ion 7,4 V 4000 mAh (2 x 21700 dobíjacia batéria 4000 mAh)
- prevádzkový čas batérie: 1 h (100 %), 2,5 h (30 %), 5 h (10 %)
- čas nabíjania: 6 h
- nabíjanie: zásuvková nabíjačka: NABÍJAČKA: 8,4 V/3 A
- kábel: 5 m (H05RN-F 2x0,75 mm2)
Konštrukcia a vlastnosti:
- materiál: hliník, ABS
- IPX4
- nastaviteľná výška: 96-180 cm
- lampy otočné v dvoch rovinách 90°, 360°
- 3 sklopné, stabilné nožičky
- priestor na zasunutie kábla
- pohodlné držadlo na prenášanie
- jednoduchá montáž, nie sú potrebné žiadne ďalšie diely
- veľkosť zloženej lampy (kufor na prenášanie): 90 x 12 x 14 cm
ABS - vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou, vďaka čomu je vysoko odolný voči poškriabaniu, nárazom a preliačinám. Okrem toho je odolný voči rôznym chemickým látkam.
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.