| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Sila | 20 W |
| Svetelný tok | 1900 lm |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | bezpečnostné sklo |
| Farba | čierna |
| Svetelný zdroj | 30 LED |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | ≥80 |
| Účiník | 0.9 |
| Pohybový senzor | NIE |
| Stojan/statív | áno |
| Vrátane statívu | áno |
| Výška statívu | 0.59-1.22 m |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05RN-F |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| Životnosť | 30000 h |
| omša | 0.3 kg |
| Symbol | YT-818141 |
Plochý reflektor s výkonnými SMD LED diódami umiestnenými na stabilnom, nastaviteľnom stojane. Trieda ochrany IP65 umožňuje použitie vo vonkajších podmienkach.
- príkon: 20W
- počet lúmenov: 1900 lm
- počet diód: 30
- trieda krytia IP65
- farba svetla: 6500 K
- hliníkový kryt
- sklenený difúzor
- životnosť diód: 30 000 h
- kábel: H05RN-F 3G1.0MM
- dĺžka kábla: 2 m
- typ: plochý (slim)
Stand:
- Minimálna a maximálna výška: 0,58 - 1,21 m
- priemer rúrky stojana: 25 / 32,5 mm
- priemer nožičiek: 19,5 mm
IP65 - prachotesnosť, ochrana proti prúdom vody (12,5 l/min) vylievajúcim sa na kryt z ktorejkoľvek strany)