| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Sila | 30 x2 W |
| Svetelný tok | 2850 x2 lm |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | bezpečnostné sklo |
| Farba | čierna |
| Svetelný zdroj | 45 x2 LED |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | ≥80 |
| Účiník | 0.9 |
| Pohybový senzor | NIE |
| Stojan/statív | áno |
| Vrátane statívu | áno |
| Výška statívu | 0.59-1.22 m |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05RN-F |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| Životnosť | 30000 h |
| omša | 1.14 kg |
| Symbol | YT-818171 |
Dva ploché reflektory s výkonnými LED diódami SMD umiestnené na stabilnom, nastaviteľnom stojane.
Stupeň krytia IP65 umožňuje používanie svetiel vo vonkajšom prostredí.
Ďalšie informácie:
- Hliníkové puzdro
- sklenený difúzor
- dĺžka kábla: 2 m
- kábel: H05RN-F 3G1.0MM
Stojan:
- minimálna výška: 0,6 m
- maximálna výška: 1,2 m
IP65 - prachotesné krytie, ochrana proti prúdom vody (12,5 l/min) vylievajúcim sa na kryt z ktorejkoľvek strany.
Parametre:
- materiál: hliník
- materiál difúzora: tvrdené sklo
- typ: SMD LED
- hmotnosť: 1,14 kg
- napätie: 230 V striedavého prúdu
- výkon: 30 W x2
- zdroj svetla: 45 x2 LED
- svetelný tok: 2850lm x2
- teplota farby: 6500 K
- index podania farieb CRI Ra: ≥ 80
- životnosť: 30000 h
- účinník: 0,9
- dĺžka kábla: 2 m
- stupeň ochrany: IP65
- výška statívu: 0,59-1,22 m