| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 5 W |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Režimy osvetlenia | 5: COB 100%, COB 50%, COB Flash (blikanie), latarka 100%, latarka 50% |
| Materiál | ABS |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 100x65x30 mm |
| Svetelný zdroj | 1 LED |
| Teplota farby | 7000 K |
| Magnet | áno, v základni |
| Počet magnetov | 1 |
| Pohybový senzor | NIE |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 3-4.5 h |
| Doba nabíjania | 5.5 h |
| Typ nabíjačky | USB |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| omša | 148 g |
| Symbol | YT-81819 |
Ľahká, nabíjateľná a prenosná čelovka na osvetlenie pracoviska v dielni alebo na stavenisku.
Vysoký výkon poskytne svetelný tok 300 lm a objemná nabíjateľná batéria umožňuje až 5,5 h prevádzky.
Ďalšou výhodou je odolnosť voči vode (IP54) a až 4 režimy svietenia.
Ďalšie informácie:
- výkonný svetelný zdroj COB LED 5 W so svetelným tokom 300 lm
- 4 prevádzkové režimy: COB 100% - COB 50% - COB Flash (blikanie) - baterka 100%
- vysokokapacitná 3,7 V batéria s kapacitou 2000 mAh poskytujúca 3 - 5,5 hodiny nepretržitej prevádzky
- sklopná rukoväť s magnetickou základňou uľahčuje pripevnenie čelovky na kovové prvky a umožňuje umiestnenie svietidla v ľubovoľnom uhle
- univerzálna zásuvka micro USB, kompatibilná so štandardnou nabíjačkou telefónu
- USB kábel na dobíjanie batérie je súčasťou balenia
- Vodotesnosť IP54 - svetlomet možno používať aj vo vonkajšom prostredí
- čas nabíjania: 5,5h
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie na jednoduché sledovanie času prevádzky
- farba: 7000k
- kompaktné rozmery: 10 X 6,5 X 3 cm
- hmotnosť: 148 g
IP54 - ochrana proti prístupu k nebezpečným častiam po drôte a ochrana proti prachu a striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.