| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 10 W |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Vlastnosti | ako 4400 mAh power banka |
| Materiál | nylon, ABS |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 170x120x40 mm |
| Svetelný zdroj | 1 LED |
| Teplota farby | 6000 K |
| Magnet | NIE |
| Pohybový senzor | NIE |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 2.5 h |
| Doba nabíjania | 5.5 h |
| Typ nabíjačky | USB |
| omša | 453 g |
| Symbol | YT-81820 |
Ľahký prenosný reflektor na profesionálne osvetlenie pracoviska v dielni alebo na stavbe. Užitočné v každej garáži, na záhrade, pri kempovaní.
- výkonná COB LED 10 W so svetelným výkonom 800 lm
- vysokokapacitná 3,7 V 4400 mAh batéria poskytujúca 2,5 hodiny nepretržitej prevádzky
- robustný, zosilnený kryt s hranami chránenými pružným materiálom TPR
- praktická rukoväť na jednoduché prenášanie a umožňuje umiestnenie lampy v ľubovoľnom uhle
- univerzálna zásuvka micro USB, kompatibilná so štandardnou nabíjačkou telefónu
- prídavná zásuvka USB, vďaka ktorej lampa funguje aj ako powerbanka
- priložený kábel USB na nabíjanie batérie pomocou powerbanky alebo z počítača
- IP65 - odolnosť voči vode a prachu
- čas nabíjania: 5,5 h
- indikátor nabitia batérie
- kompaktné rozmery: 170 x 120 x 40 mm
- hmotnosť: 453 g
Technické špecifikácie
- zdroj svetla: COB LED
- výkon [W]: 10
- svetelný tok [lm]: 800
- farba svetla: 6000K
- napájanie: dobíjateľné
- batéria/akumulátor: Li-Ion 3,7 V 4400 mAh
- doba svietenia [h]: 2,5
- doba nabíjania [h]: 5,5
- rozmery [mm]: 170 x 140 x 40
- hmotnosť [g]: 453
- nabíjačka: USB kábel