| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 10 W |
| Svetelný tok | 680 lm |
| Režimy osvetlenia | 3: 100%, 30%, tĺkúci |
| Materiál | PA6, sklenené vlákno GF30 |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 160x120x45 mm |
| Svetelný zdroj | 1 LED |
| Magnet | áno, v držiaku |
| Počet magnetov | 2 |
| Pohybový senzor | NIE |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 4x1.5V; AA |
| omša | 375 g |
| Symbol | YT-81821 |
Ľahký prenosný reflektor na osvetlenie pracoviska v servise alebo na stavenisku. Užitočné aj v domácej dielni, na záhrade, pri kempovaní. Najväčšou výhodou výrobku je výkonný svetelný zdroj 680 lm a materiál PA6 + GF30 mimoriadne odolný voči poškodeniu.
- zdroj svetla: 10 W COB LED
- svetelný tok: 680 lm
- tvrdý materiál PA6 + GF30 odolný voči olejom, tukom a palivám
- 2 magnety v rukoväti umožňujú pripevnenie lampy k oceľovému povrchu
- praktická rukoväť slúži aj ako stojan, ktorý umožňuje umiestnenie lampy pod uhlom
- 3 režimy svietenia: 100 % svetlo, 30 % svetlo a blesk
- rozmery: 160 x 120 x 45 mm
- hmotnosť: 375 g
- batérie: (nie sú súčasťou dodávky): 4 x AA (nie sú súčasťou dodávky)
Polyamid PA 6 + sklenené vláknoGF 30 30 % - Polyamid získaný vytláčaním s prímesou skleneného vlákna v koncentrácii 30 %. Vyznačuje sa odolnosťou proti oderu, rozmerovou stálosťou, pevnosťou, vysokou povrchovou tvrdosťou a odolnosťou voči vyšším teplotám.
Parametre:
- rozmery [mm]: 160 X 120 X 45
- svetelný tok [lm]: 680
- batéria/akumulátor: 4 X AA
- puzdro: PA6 + GF30
- magnet: áno
- režimy svietenia: 100% - 30% - blikanie
- zdroj svetla: COB LED 10W
- výkon [W]: 10