| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 20 W |
| Svetelný tok | 2 000 (100 %), 1 000 (50 %), 500 (25 %) lm |
| Pracovný rozsah | 75 (100%), 50 (50%), 40 (25%) m |
| Režimy osvetlenia | 3: 100%, 50%, 25% |
| Vlastnosti | ako 4400 mAh power banka |
| Materiál | hliníkový, ABS |
| Rozmery | 250x133x133 mm |
| Svetelný zdroj | 1 LED |
| Teplota farby | 6000-7000 K |
| Index podania farieb CRI Ra | >70 |
| Pracovný uhol | 360 ˚ |
| Magnet | NIE |
| Háčik | NIE |
| Pohybový senzor | NIE |
| Stojan/statív | NIE |
| Vrátane statívu | NIE |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Energia batérie | 16.28 Wh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 2.5 (100%), 6 (50%), 9 (25%) h |
| Doba nabíjania | 4.5 h |
| Typ nabíjačky | USB, USB typu C |
| Dĺžka kábla | 100 cm |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Životnosť | 100000 h |
| omša | 652 g |
| Symbol | YT-818216 |
Prenosný reflektor s pracovnou časťou otočnou o 360° a podstavcom, ktorý umožňuje jeho upevnenie na pracovnú dosku, poličku alebo umiestnenie v stojacej polohe. To umožňuje nasmerovať svetlo pod ľubovoľným uhlom, aby vyhovovalo podmienkam daného miesta. Tri prevádzkové režimy umožňujú prispôsobiť svetlo vykonávanej činnosti a úrovni nabitia batérie.
Reflektor umožňuje aj nabíjanie mobilných zariadení vďaka funkcii powerbanky s kapacitou 4400 mAh.
Zdroj svetla:
- 20 W COB LED
- intenzita svetla: 2000 lm (vysoký režim), 1000 lm (stredný režim), 500 lm (nízky režim)
- pracovný dosah: 75 m (vysoký režim), 50 m (stredný režim), 40 m (nízky režim)
- životnosť diód: 100000 h
Zdroj energie
- dobíjacia batéria: Li-Ion 3,7 V, 4400 mAh (typ 18650)
- prevádzkový čas: 2,5 h (vysoký režim), 6 h (stredný režim), 9 h (nízky režim)
- charging time: 4,5 h
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- nabíjanie: kábel USB-C (AC 5 V, 2 A)
Dizajn a funkcie:
- klip na pripevnenie lampy na dosku stola, poličku atď.
- Telo otočné o 360° umožňuje umiestniť lampu podľa potreby, s presne nasmerovaným svetelným lúčom
- funkcia powerbanky
- vodotesnosť: IP54
- farba svetla: 6000-7000 K
- CRI: >70
- materiál: hliník a robustný, nárazuvzdorný ABS plast
- nárazuvzdorné pogumované okraje
- mechanická odolnosť: IK07
- hmotnosť: 652 g
- rozmery: 250 x 133 x 133 mm
IP54 - ochrana proti prachu a striekajúcej vode.
IK07 - odolnosť voči nárazom 2 J.
CRI - index podania farieb od 0 do 100 - čím vyšší parameter, tým lepšie podanie farieb a prirodzený vzhľad.