| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Materiál | PVC |
| Pre | YT-81953 |
| šírka | 100 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Priemer upevnenia kefy | 19 mm |
| maximálny rozsah | 4000 min⁻¹ |
| Aplikácia | na odstraňovanie náterov z drevených povrchov, napr |
| Symbol | YT-81954 |
Saténový štetec určený na prácu s drevom a inými nepravidelne štruktúrovanými povrchmi. Umožňuje odstraňovanie starých vrstiev náterov, starnutie dreva, obnovu tehál alebo iné práce spojené s brúsením alebo škrabaním farby.
- materiál: nylon
- priemer: 120 mm
- šírka: 100 mm
- priemer upínania: 19 mm
- max. rýchlosť: 1,5 mm 4000 otáčok za minútu