| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Materiál | oceľový drôt |
| Pre | YT-81953 |
| šírka | 100 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Priemer upevnenia kefy | 19 mm |
| maximálny rozsah | 4000 min⁻¹ |
| Aplikácia | na odstraňovanie hrdze a náterov |
| Symbol | YT-81955 |
YT-81953 saténový štetec určený na odstraňovanie vrstiev farby, bitúmenu, hrdze a nečistôt z kovových povrchov. Pracuje efektívnejšie a rýchlejšie a má dlhšiu životnosť ako brúsny papier a iné zariadenia.
- materiál: oceľový drôt
- priemer: 120 mm
- šírka: 100 mm
- priemer upínania: 19 mm