| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1300 W |
| Obrat | 1100-3500 min⁻¹ |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer kefy | 120 mm |
| Šírka štetca | 100 mm |
| Priemer upevnenia kefy | 19 mm |
| Mäkký štart | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Stabilizácia rýchlosti | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 99.4 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 91.4 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.13 ± 1.5 / 2.89 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.8 kg |
| Nastavte obsah | saténový strojček, pomocná ruka, kefa z rúna |
| Aplikácia | na spracovanie drevených alebo kovových povrchov, na čistenie povrchov od náterov, na vyhladenie povrchu |
| Symbol | YT-81956 |
Brúska s krátkym telom určená na brúsenie drevených alebo kovových povrchov. Je vhodná na čistenie povrchov od laku, farby, hrdze alebo na vyhladenie povrchov bez poškodenia materiálu.
Stredová poloha valca v osi stroja má za následok symetrický prítlak a rovnomerné odstraňovanie náterov. Motor a prevodovka sú odolné voči zaťaženiu spôsobenému tlakom valca na obrobok.
Odporúčané na čistenie
- palubovky
- podlahové dosky
- povrchov lodných trupov od hrdze
- asfalt pred zváraním konštrukcií podvozkov automobilov
Technické údaje:
- Výkon: 1300 W
- elektronická regulácia otáčok od 1100 do 3500 ot.
- funkcia pomalého štartu - mäkký štart
- systém údržby nízkych otáčok
- stabilizácia otáčok
- Priemer kefy 120 mm
- šírka kefy: 100 mm
- priemer kefového nástavca: 19 mm
- rýchlovýmenný systém kefiek
- trieda elektrickej izolácie: II
- stupeň ochrany: IPX0
- hmotnosť: 3,8 kg
- 3 m napájací kábel
- dodávané: prídavná rukoväť, vlnená kefa