| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 710 W |
| Obrat | 0-2800 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-44800 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Veľkosť držiaka nástroja max | 13 mm |
| Typ držiaka nástroja | sebacentrovanie |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 25 mm |
| Vplyv | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 80.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.95 ± 1.5 / 8.46 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.94 kg |
| Nastavte obsah | príslovná vetnáč, pomocná ruka, obmedzovač hĺbky vŕtania |
| Symbol | YT-82034 |
Veľmi univerzálna, ľahká a odolná vŕtačka s príkonom 710 W a 13 mm skľučovadlom . Vynikajúca na vŕtanie do kovu, dreva a betónu.
- 2 funkcie: vŕtanie, vŕtanie s príklepom
- plynulá regulácia otáčok 0-2800 ot/min.
- reverzibilný smer otáčania vľavo/vpravo
- jednoduché upínanie vrtákov
- 13 mm presné samosvorné skľučovadlo na vŕtanie
- hĺbkový doraz vŕtania
- robustný 3 m gumový kábel