| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 810 W |
| Obrat | 0-2800 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-44800 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Veľkosť držiaka nástroja max | 13 mm |
| Typ držiaka nástroja | sebacentrovanie |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 25 mm |
| Vplyv | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.29 ± 1.5 / 8.50 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.3 kg |
| Nastavte obsah | príslovná vetnáč, pomocná ruka, obmedzovač hĺbky vŕtania |
| Symbol | YT-82036 |
Šikovná a výkonná vŕtačka s príkonom 810 W, ktorá umožňuje efektívne vŕtanie do kovu, betónu, dreva a keramiky (obkladačky, dlažby a obklady).
Vŕtačka má plynulú reguláciu otáčok vretena, funkciu zmeny smeru, príklepové a nepríklepové vŕtanie. Možno ju použiť aj na skrutkovanie a odstraňovanie skrutiek.
Ďalšie informácie:
- 2 funkcie: vŕtanie, vysokofrekvenčné príklepové vŕtanie
- plynulá regulácia otáčok 0-2800 ot/min.
- reverzibilný smer otáčania vľavo/vpravo
- jednoduché upínanie vrtákov
- presné skľučovadlo vrtákov 13 mm, samosvorné, vyrobené z kovu
- ložiská hriadeľa uložené v kovovom puzdre
- obmedzovač hĺbky vŕtania
- robustný 3 m gumový kábel
Súčasťou dodávky je:
- vŕtačka
- prídavná rukoväť
- Obmedzovač hĺbky vŕtania