| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1050 W |
| Obrat | 0-1100 / 0-2800 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-44800 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Veľkosť držiaka nástroja max | 13 mm |
| Typ držiaka nástroja | sebacentrovanie |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 25 mm |
| Vplyv | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 108.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.85 ± 1.5 / 10.1 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.5 kg |
| Nastavte obsah | príslovná vetnáč, pomocná ruka, obmedzovač hĺbky vŕtania |
| Symbol | YT-82044 |
Extrémne výkonná dvojrýchlostná vŕtačka s príkonom 1050 W a veľmi vysokým krútiacim momentom na 1. prevodovom stupni, ideálna na vŕtanie s dierovacími pílami a vrtákmi. Na 2. prevodovom stupni s príklepom je vhodná na vŕtanie do betónu, a to aj s 20 mm vrtákom.
- 2 funkcie: vŕtanie, vŕtanie s príklepom
- Výkonná 2-stupňová prevodovka
- plynulá regulácia otáčok 0-2800 ot/min.
- reverzibilný smer otáčania vľavo/vpravo
- jednoduché upínanie vrtákov
- presné skľučovadlo vrtákov 13 mm, samosvorné, vyrobené z kovu
- ložiská hriadeľa uložené v kovovom puzdre
- oceľová spojka na ochranu stroja a obsluhy v prípade zaseknutia vrtáka
- obmedzovač hĺbky vŕtania
- Robustný gumový kábel s dĺžkou 3 m