| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Aplikácia | kov |
| Sila | 650 W |
| Obrat | 0-1600 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 40 Nm |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Veľkosť držiaka nástroja max | 13 mm |
| Typ držiaka nástroja | sebacentrovanie |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 20 mm |
| Vplyv | NIE |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 75.0 ± 5.0 dB(A) |
| Akustická sila | 83.0 ± 5.0 dB(A) |
| Vibrácie | 6.5 ± 1.5 / 5.0 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.9 kg |
| Nastavte obsah | vŕtačka, pomocná ruka, obmedzovač hĺbky vŕtania, kľúč na vŕtacie skľučovadlo |
| Symbol | YT-82048 |
Vŕtačka s výkonom 650 W určená pre náročné práce v kovoch. Vyníma sa vysokým krútiacim momentom 40 Nm. Umožňuje presné vŕtanie s pevným pritlačením na materiál alebo so stojanom. Robustná konštrukcia v kombinácii s ľahkým obalom a hmotnosťou 1,9 kg zabezpečuje trvanlivosť a zároveň pohodlie pri manipulácii.
- výkon 650 W zabezpečuje efektívne vŕtanie do kovov, garantujúc plynulú a stabilnú prácu
- otáčky 0–1600 min⁻¹ umožňujú presné prispôsobenie rýchlosti vŕtania druhu materiálu a priemeru otvoru
- maximálny krútiaci moment 40 Nm umožňuje vŕtať do tvrdých oceľových dielov bez straty kontroly nad nástrojom
- kovový obal prevodovky rýchlejšie odvádza teplo a spoľahlivo podopiera ložiská
- planetárna prevodovka zabezpečuje optimálne prenos energie, väčšiu trvanlivosť mechanizmu a plynulú prácu aj pri veľkom zaťažení
- samocentrujúci uchytenie náradia 13 mm uľahčuje rýchle upevnenie vŕtadiel a minimalizuje riziko ich ušmyknutia
- maximálny priemer vŕtania do ocele 20 mm umožňuje realizáciu rôznych dielnických a montážnych projektov, napr. rozvŕtavanie, závitovanie
- prívodný kábel dĺžky 3 m zvyšuje voľnosť pohybu pri práci v dielni alebo na stavbe
- ľahká konštrukcia s hmotnosťou 1,9 kg umožňuje pohodlné vedenie vŕtačky a znižuje únavu pri dlhšej práci