| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | zmes, vŕtanie, skrutkovanie |
| Sila | 1200 W |
| Obrat | 0-1000 min⁻¹ |
| Napätie | 220-230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Priemer mixéra max | 130 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 3-16 mm |
| Veľkosť závitu | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 16 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 40 mm |
| Max. priemer skrutkovania do dreva | 40 mm |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 71.63 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 82.63 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3,148 ± 1,5 (vŕtanie do kovu) m/s² |
| omša | 3.5 kg |
| Nastavte obsah | miešačka malty, pomocná ruka, adaptér na montáž mixéra |
| Symbol | YT-82055 |
Vŕtací miešač 1200 W 3v1 na miešanie malty, vŕtanie s veľkými priemermi. Výkonný miešač malty, ktorý je ideálny aj na vŕtanie do dreva s veľkými skrutkami a skrutkovanie skrutiek do 10 mm/400 mm s vrtákom T40.
Ďalšie informácie:
- prepínač smeru otáčania a nastaviteľné otáčky umožňujú odskrutkovať skrutky, vŕtať do kovu vianočnými vrtákmi alebo vŕtať so statívom
- robustná a praktická konštrukcia zaručuje odolnosť a všestranné použitie
- 16 mm kovové skľučovadlo možno používať so širokou škálou príslušenstva: miešacie vrtáky, bity a nadstavce, vrtáky do kovu, vrtáky do dreva, dierovacie píly
- max. priemer miešacej tyče: 130 mm
- vysoký krútiaci moment a nízke otáčky 0-1000 ot/min.
- Trieda ochrany: IPX0
- 3 m kábel