| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 550 W |
| Obrat | 0-5500 min⁻¹ |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Priemer skrutiek na páske | 3.5 mm |
| Dĺžka skrutiek na páske | 25-55 mm |
| Vplyv | NIE |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Akustický tlak | 81.9 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 92.9 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 1.8 kg |
| Aplikácia | sádrokartón |
| Symbol | YT-82071 |
550W skrutkovač na sadrokartón so zásobníkom na štandardné skrutky 25-55 mm. Skrutkovač na použitie so zásobníkom alebo jednotlivými skrutkami výrazne urýchľuje prácu so sadrokartónovými doskami pomocou pásového podávača skrutiek a vysokých otáčok až 5500 ot/min.
Má automatický obmedzovač hĺbky vŕtania, ktorý zabraňuje zaskrutkovaniu skrutiek (príliš hlboko). Vďaka vymeniteľnej prídavnej hlave (je súčasťou súpravy) je možné pracovať aj s jednotlivými skrutkami.
Zodpovedajúce skrutky v sortimente Yato:
- yt-09440 skrutky na páske 3,5x25 mm do kovu 1000 ks.
- yt-09442 skrutky na páske 3,5x35 mm do kovu 1000 ks
- yt-09460 skrutky na pásky 3,9x35 mm do dreva 1000 ks
- yt-09461 skrutky na lištách 3,9x45 mm do dreva 1000 ks