| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 900 W |
| Obrat | 1300-4000 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Mäkký štart | NIE |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 8.2 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.3 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Aplikácia | na spracovanie kovov: ostrenie, brúsenie, spracovanie zvarov, odstraňovanie náterov |
| Symbol | YT-82096 |
Špecializovaná uhlová brúska na obrábanie kovov: ostrenie, brúsenie, opracovanie zvarov, odstraňovanie farieb. Má plynulú reguláciu otáčok a elektronicky udržiavané konštantné otáčky. Veľmi nízke minimálne otáčky zvyšujú životnosť príslušenstva. Zároveň je užitočná pri práci s nehrdzavejúcou oceľou - vysoké teploty vznikajúce pri vysokých otáčkach poškodzujú zinkovú vrstvu. Životnosť stroja zvyšuje zosilnená prevodovka, tepelne odolný motor a technológia pozvoľného štartu.
- výkon: 900 W
- otáčky: 1300-4000 otáčok za minútu
- napätie: 220-240 V
- priemer brúsneho kotúča: 125 mm
- priemer otvoru brúsneho kotúča: 125 mm 22 mm
- veľkosť závitu vretena: M14
- dĺžka kábla: 3 m
- pozvoľný štart
- konštantné otáčky
- 3 m hrubý gumový kábel odolný voči mechanickému poškodeniu
- hmotnosť: 2,3 kg
- Rozsah dodávky: prídavná rukoväť, kryt brúsneho kotúča, kľúč na brúsny kotúč