| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 850 W |
| Obrat | 12000 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 87.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 98.3 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.378 ± 1.5 / 4.746 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.1 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Symbol | YT-82097 |
Uhlová brúska Yato s výkonom 850 W, 12 000 otáčkami za minútu a priemerom kotúča 125 mm. Má najužšie štíhle telo na trhu, ktoré zaručuje bezpečné uchopenie, a tým aj veľký komfort a bezpečnosť pri používaní. Je určená na brúsenie a rezanie kovov a minerálnych materiálov.
Vlastnosti:
- Príkon 850 W
- rýchlosť otáčania 12 000 otáčok za minútu
- priemer kotúča 125 mm
- dokonale prispôsobená prevodovka s tvrdosťou 53-56 HRC
- medené vinutie chránené proti prehriatiu
- odolný a pohodlný bočný spínač
- krátka skriňa prevodovky na jednoduchú prácu v ťažko prístupných miestach a výbornú viditeľnosť počas rezania
- cirkulácia vzduchu na chladenie rotora a prevodovky chráni náradie pred vnikaním prachu
- 3 mhrubý gumový kábel