| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Obrat | 8500 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| priemer kotúča | 180 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Mäkký štart | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 92.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 103.5 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.03 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.36 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Aplikácia | rezanie holandských strešných škridiel, brúsenie väčších plôch, rezanie dutých tvárnic, dlažobných kociek, žulových prvkov a oceľových profilov |
| Symbol | YT-82104 |
Veľmi výkonná uhlová brúska s príkonom 2000 W, ktorá je napriek vysokému príkonu ľahká a má oveľa väčší rozsah rezania ako menšie brúsky, pričom si zachováva podobné rozmery.
- brúsny kotúč s rezným rozsahom až 180 mm je veľmi užitočný na rezanie holandských strešných škridiel, brúsenie väčších plôch, rezanie dutých blokov, dlažby alebo žulových kociek či oceľových profilov
- nastaviteľná zadná rukoväť je ideálna na rezanie veľmi prašných materiálov, pretože umožňuje držať brúsku tak, aby bola obsluha čo najmenej vystavená prúdu prachu pri rezaní betónu, tehál a kameňa
- motor je izolovaný pružným epoxidovým dvojvrstvovým lakom a je celý vyrobený z medi (rotor aj stator)
- kužeľový prevod s tvrdosťou 53-56 HRC a vysokým krútiacim momentom
šetrné uvedenie do prevádzky
Silný a dlhý gumový kábel odolný voči nízkym teplotám a mechanickému poškodeniu.