| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2400 W |
| Obrat | 6600 min⁻¹ |
| Napätie | 220-230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| priemer kotúča | 230 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Mäkký štart | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 91.9 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 102.9 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.448 ± 1.5 / 5.200 ± 1.5 m/s² |
| omša | 5.8 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Aplikácia | rezanie a brúsenie ocele a betónu |
| Symbol | YT-82105 |
Praktická uhlová brúska, ktorá napriek značnémuvýkonu (2 400 W) umožňuje pohodlné manévrovanie spojené s rezaním a brúsením ocele a betónu. Štandardný závit M14 je vhodný na použitie s korundovými alebo diamantovými kotúčmi alebo kefami na odstraňovanie hrdze vyrobenými zo skrúteného drôtu alebo netkanej textílie.
Veľmi užitočná na stavbách, pri kladení dlažby, rezaní betónových kociek alebo v dielni pri prácach s kovom, ako je zváranie, generálne opravy strojov a vozidiel.
Najväčšie prednosti brúsky YT-82105:
- plochá konštrukcia prevodovky, ktorá poskytuje veľký rozsah rezania a vynikajúcu viditeľnosť rezaného obrobku alebo napríklad brúsenie kútových zvarov
- medené vinutie odolné voči vysokým prevádzkovým teplotám (do 200 stupňov Celzia)
- ergonomické umiestnenie ťažiska uľahčuje manévrovanie so strojom, čím sa znižuje námaha používateľa a zvyšuje bezpečnosť a komfort práce
- veľmi vysoká kvalita spracovania detailov (uloženie krytu, odolný kábel s odľahčením ťahu a vypínač chránený proti prachu) vedie k odolnosti stroja voči mechanickému poškodeniu a predlžuje životnosť v náročných podmienkach
- trojpolohová bočná rukoväť
- systém pozvoľného štartu chráni zuby prevodovky a umožňuje spustenie stroja za akýchkoľvek podmienok (pomocou generátora, z domácej zásuvky, zo staveniskového rozvádzača)
- vysoký rezný výkon vďaka vysokým otáčkam so zodpovedajúcim krútiacim momentom