| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | otočná rukoväť |
| Sila | 2600 W |
| Obrat | 2800-6500 min⁻¹ |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| priemer kotúča | 230 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Mäkký štart | áno |
| Regulácia rýchlosti | áno |
| Stabilizácia rýchlosti | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 101.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.72 ± 1.5 m/s² |
| omša | 6.46 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Aplikácia | rezanie a brúsenie kovov a minerálnych stavebných materiálov ako tehla, prírodný a umelý kameň, betón, dlaždice |
| Symbol | YT-82106 |
Veľmi výkonná brúska na rezanie a brúsenie kovov a minerálnych stavebných materiálov: tehál, prírodného a umelého kameňa, betónu alebo dlaždíc.
- výkon: 2600
- regulácia otáčok: 2800-6500 ot/min
- stabilizácia otáčok
- pozvoľný štart
- otočná rukoväť
- priemer brúsneho kotúča: 230 mm
- priemer otvoru brúsneho kotúča: 22 mm
- závit vretena: M14
- Dĺžka kábla: 3 m
- hmotnosť: 6,46 kg
- Dodáva sa s: pomocnou rukoväťou, ochranným krytom brúsneho kotúča a kľúčom na upevnenie brúsneho kotúča