| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2800 W |
| Obrat | 6600 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| priemer kotúča | 230 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Mäkký štart | áno |
| Teplotná odolnosť vinutia | ≤200 ˚C |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 91.8 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 102.8 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.478 ± 1.5 / 4.956 ± 1.5 m/s² |
| omša | 6.6 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Symbol | YT-82110 |
Uhlová brúska Yato s výkonom 2800 W, 6600 otáčkami za minútu a 230 mm kotúčom. Je vybavená otočnou rukoväťou. Veľmi výkonná uhlová brúska pre profesionálov. Ideálna na rezanie a brúsenie kovových a minerálnych stavebných materiálov.
Vlastnosti: - je vhodná na použitie v domácnostiach, v ktorých sa používa, - je vhodná na použitie v domácnostiach, v ktorých sa používa:
- Príkon 2800 W
- rýchlosť otáčania 6600 otáčok za minútu
- priemer kotúča 230 mm
- vysoký výkon zabraňuje zasekávaniu kotúča pri rezaní tvrdých materiálov
- vinutie motora vyrobené výhradne z vysokokvalitnej medi, odolné voči teplotám do 200 °C
- nastaviteľná poloha rukoväte
- presne namontovaná prevodovka s tvrdosťou 53-56 HRC
- cirkulácia vzduchu chladiaceho rotor a prevodovku chráni nástroj pred prenikaním prachu
- vonkajší prístup k uhlíkovým kefám na jednoduchú výmenu kief
- mäkkýštart - mäkký štart
- 3 m hrubý gumový kábel odolný voči mechanickému poškodeniu