| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | obúvanie, vŕtanie, vŕtanie s príklepom, polohovanie dláta |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Sila | 1100 W |
| Obrat | 0-900 min⁻¹ |
| Energia dopadu | 4.5 J |
| Frekvencia úderov | 4300 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 28 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 35 mm |
| Vplyv | áno |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Umiestnenie nástroja do držiaka | áno |
| LED indikátory | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 109.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 15.91 ± 1.5 / 12.97 ± 1.5 m/s² |
| omša | 4.8 kg |
| Nastavte obsah | príklepová vŕtačka, prídržná rukoväť, obmedzovač hĺbky vŕtania, protiprachový kryt na vŕtanie do stropu, nádoba na tuk, vŕtačky x3, nástroj, punč |
| Aplikácia | betón, betónová zmes, tehla |
| Symbol | YT-82118 |
Kladivo s otáčkami určené na:
- kovanie
- vŕtanie s úderom
- vŕtanie bez úderu
Zariadenie kombinuje vysoký výkon, nízku hmotnosť a kompaktné rozmery. Má reguláciu otáčok, čo je veľmi užitočné pri práci s materiálmi rôznej tvrdosti (betón, tehla drážkovačka, kov, drevo). Elektrický náradie je vybavené elektropneumatickým úderným mechanizmom s vysokou účinnosťou. Kombinácia úderu s výkonným 1100 W motorom umožňuje veľmi efektívne vŕtanie do betónu pod elektrické krabice, ako s widiowými tak aj diamantovými vŕtmi.
Vďaka držiaku sds+ je možné použiť celú škálu vŕtakov YATO, vrátane miešacích nástavcov na farby a maltu. To robí kladivo YT-82118 veľmi univerzálnym náradím, ktoré umožňuje inštalatérom vykonávať vŕtanie otvorov, upevňovanie káblov, zárezovanie drážok a vŕtanie pod elektrické krabice, ako aj miešanie sádrovej omietky pomocou jedného stroja. V tomto prípade nie je potrebné presúvať sa po rozľahlom stavenisku s veľkým množstvom elektrických náradí. Gumový napájací kábel si zachováva svoje vlastnosti a pružnosť pri nízkej teplote.
- otáčky: 0-900 ot/min
- hmotnosť: 4.8 kg
- dĺžka kábla: 3 m
Odporúčame príslušenstvo SDS+ k kladivu: