| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | obúvanie, vŕtanie, vŕtanie s príklepom, polohovanie dláta |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Sila | 850 W |
| Obrat | 0-1300 min⁻¹ |
| Energia dopadu | 3.3 J |
| Frekvencia úderov | 0-5100 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 32 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 30 mm |
| Vplyv | áno, elektropneumatické |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Umiestnenie nástroja do držiaka | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 92.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 103.3 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 11.964 ± 1.5 / 10.037 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3 kg |
| Nastavte obsah | príklepová vŕtačka, pomocná ruka, prídavné skľučovadlo 2-13 mm, obmedzovač hĺbky vŕtania, vŕtačky x3, nástroj, punč |
| Aplikácia | kov, betón, silikáty, drevo, plasty |
| Symbol | YT-82122 |
Všestranné vŕtacie kladivo schopné vŕtať do akéhokoľvek materiálu vďaka dvom hlaviciam: sds+ a 13 mm samosvornej. Vhodná na vŕtanie elektrických skriniek, káblových chráničiek a vŕtanie bez príklepu s 13 mm hlavou. Vysoký výkon a rýchlosť zabezpečujú rýchly postup práce.
- celokovový kryt prevodovky
- Oceľová spojka na ochranu používateľa pred preťažením a poranením
- systém rýchlej výmeny hlavy
- bočné ovládanie na nastavenie pracovného režimu: sekanie, vŕtanie, vŕtanie s príklepom alebo polohovanie dláta
- hrubý 3 m kábel
- kompletné vybavenie: hlava sds+ a prídavná 13 mm hlava pre valcové vŕtanie, 3 vrtáky a 2 sekáče
- balené v odolnom kufríku s kovovými sponami