| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | obúvanie, vŕtanie s príklepom |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Sila | 1100 W |
| Obrat | 850 min⁻¹ |
| Energia dopadu | 5 J |
| Frekvencia úderov | 5000 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 32 mm |
| Vplyv | áno |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Umiestnenie nástroja do držiaka | áno |
| LED indikátory | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Prierezová plocha vodiča | 2Gx1 mm² |
| Typ izolácie kábla | H07RN-F |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 14.65 ± 1.5 / 12.77 ± 1.5 m/s² |
| omša | 5 kg |
| Nastavte obsah | príklepová vŕtačka, pomocná ruka, obmedzovač hĺbky vŕtania, Kryt skľučovadla SDS-Plus, nádoba na tuk, vŕtačky x3, nástroj, punč |
| Aplikácia | betón, prírodný a umelý kameň, mramor |
| Symbol | YT-82123 |
Vŕtacie kladivo SDS-plus s vysoko výkonným a dlhotrvajúcim elektropneumatickým mechanizmom (5 J a 5000 ot./min.), chladené mazivom, so silným príklepom na vŕtanie a kutie do betónu a železobetónu.
- 2 funkcie: vŕtanie s príklepom a kovanie
- Systém výmeny vrtákov bez použitia nástrojov SDS-plus
- silná oceľová spojka na vynikajúcu ochranu proti preťaženiu
- pomocná rukoväť s 360° nastavením
- 3 m gumový kábelodolný voči poškodeniu
Obsah balenia
- príklepová vŕtačka
- 3 vrtáky
- 2 sekáče
- Špeciálne mazivo na skľučovadlá
- Praktický kufrík na prenášanie