| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | obúvanie, vŕtanie s príklepom |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Max |
| Sila | 1600 W |
| Obrat | 0-650 min⁻¹ |
| Energia dopadu | 15 J |
| Frekvencia úderov | 0-3900 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 40 mm |
| Vplyv | áno |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Prepínač prevádzkového režimu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Umiestnenie nástroja do držiaka | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 20.6 ± 1.5 / 23.8 ± 1.5 m/s² |
| omša | 6.6 kg |
| Nastavte obsah | rotačné kladivo, prídržná rukoväť |
| Aplikácia | betón, prírodný a umelý kameň, mramor |
| Symbol | YT-82132 |
Kladivo s úderovou a otáčavou hlavicou SDS-max určené na stavebné a rekonštrukčné práce. Používa sa na sekávanie a vŕtanie do betónu, vrátane armovaného betónu, napríklad na otváranie otvorov a prenikanie stien a stropov pod zábradlie.
Nízka hmotnosť, správne vyvážený ťažisko a bočná rukoväť minimalizujú nepohodlie operátora počas dlhodobej práce. Kladivo má vynikajúco stupňovanú spojku, ktorá chráni operátora v prípade uviaznutia vŕtacieho nástroja.
- funkcia sekania a vŕtania s úderom
- vynikajúci na prenikanie dlhými vŕtakmi
- regulovateľná frekvencia úderu v rozsahu 0-3900 min⁻¹ umožňuje prispôsobiť výkon rôznym materiálom
- energia úderu: 15 J
- regulácia otáčok 0-650 min⁻¹
- výkon: 1600 W
- motor umiestnený zvislo je odolnejší voči vibráciám generovaným elektropneumatickým mechanizmom pôsobiacim pozdĺž osi nástroja
- rýchlonástavbový držiak SDS-max umožňuje používanie širokej škály vŕtadiel a koncoviek YATO
- prepínač režimu práce
- spínač s blokáciou chránený pred prachom
- regulovateľná bočná rukoväť v závislosti od pracovnej pozície
- max. priemer vŕtania do betónu: 40 mm (vŕtakom s spirálovým hrotom)
- napájací kábel 3 m
- uložený v kufríku s zámkom
- hmotnosť: 6,6 kg