| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2800 W |
| Obrat | 4800 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| najvyšší limit | 85 (90˚), 60 (45˚) mm |
| Vonkajší priemer kotúča | 235 mm |
| Vnútorný priemer kotúča | 25.4 mm |
| Hrúbka disku max | 3 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Nastavenie uhla rezu | 0-45 ˚ |
| Laser | NIE |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 110.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 1.847 ± 1.5 m/s² |
| omša | 7.75 kg |
| Nastavte obsah | videl, vodítko so stupnicou |
| Kompatibilné s | YT-60685, YT-60686, YT-60687 |
| Symbol | YT-82154 |
Veľmi výkonná píla určená na priame, šikmé a pozdĺžne rezy do tvrdého a mäkkého dreva a materiálov podobných drevu. Veľký rozsah rezania uľahčuje tesárske a pokrývačské práce, rezanie krokiev, hranolov a muriva.
- Výkonný komutátorový motor s príkonom 2 800 W
- otáčky 4800 ot/min zabezpečujú presnosť a rýchlosť rezu
- uhol rezu 0-45° a nastavenie hĺbky rezu až do 85 mm
- stabilná a rovná oceľová pätka
- možnosť pripojenia priemyselného vysávača (vnútorný priemer prípojky: 34 mm)
- pohodlná gumová rukoväť
- obsahuje rezný kotúč s priemerom 235 mm a 24 zubami, so štandardným montážnym otvorom s priemerom 25,4 mm
- 3 m gumový kábel
Náhradné kotúče na rezanie dreva je možné zakúpiť:
- YT-60685 (24T)
- YT-60686 (36T)
- YT-60687 (60T)
Nastavenie hĺbky rezu
V prípade potreby nástroj umožňuje nastavenie hĺbky rezu, ktoré uľahčuje odstupňované vedenie (umiestnené na zadnej strane nástroja). Ak to chcete urobiť, odskrutkujte aretačné zariadenie umiestnené na odstupňovanom vedení so skrutkou, nastavte požadovanú hĺbku rezu a zaistite skrutkou.
Nastavenie uhla rezu
Nástroj umožňuje rezanie rovín pod uhlom od 0 do 45°. Na tento účel nastavte požadovaný uhol na stupnici umiestnenej na prednej strane nástroja.
Pripojenie systému odsávania prachu
Píla je prispôsobená na pripojenie k externému systému odsávania prachu, napr. priemyselnému vysávaču, pomocou flexibilnej hadice a v prípade potreby adaptéra na pripojenie hadice k otvoru na odsávanie prachu. Tieto komponenty sa nedodávajú so strojom a musia sa zakúpiť samostatne.
Odstupňované vedenie
Uľahčuje rezanie povrchov v priamej línii. Vodiaca lišta sa upne do základne, nastaví sa požadovaná šírka rezu a zaistí sa skrutkou. Vďaka tomu stroj reže rovnobežne s okrajom materiálu nastavenej šírky.
Parametre
- hĺbka rezu: 85 mm
- výkon [W]: 2800
- rýchlosť otáčania: 4800
- max. hĺbka rezu [mm]: 85 / 60
Kotúčová píla:
- vonkajší priemer [mm]: 235
- vnútorný priemer [mm]: 25,4
- max. hrúbka [mm]: 3,0