| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1200 W |
| najvyšší limit | 250 mm |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Materiál čepele | karbid volfrámu |
| Materiál reťaze | stal 65Mn |
| Rozstup reťaze | 3/8" (9,525 mm) |
| veľkosť reťaze | 19 mm |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,05" (1,3 mm) |
| Dĺžka vodítka | 12" (300 mm) |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 8.34 ± 1.5 / 7.35 ± 1.5 m/s² |
| omša | 4.27 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt, adaptér na odsávanie prachu |
| Aplikácia | na rezanie jednotlivých dutých blokov, keramických dielcov a pórobetónových blokov |
| Pre sprievodcov | YT-821572 |
| Pre reťaze | YT-821571 |
| Symbol | YT-82157 |
Špecializovaná reťazová píla pre rýchle a presné rezanie keramických tehál a bunkových betónových blokov. Dĺžka vodítka 12" umožňuje rezanie materiálu jediným pracovným pohybom, rýchlejšie a presnejšie ako pri použití uhlového brúsiča.
Nástroj je prispôsobený na prácu s vodítkom YT-821572 a reťazou YT-821571, čo umožňuje stabilné vedenie a presné rezanie s dosahom až 250 mm. Silný motor 1200 W zaručuje konštantnú rýchlosť a rovnomerné rezanie, aj v tvrdších materiáloch. Vodítko 12" a rezný reťaz zo špeciálnej ocele 65Mn sú veľmi odolné a odolné.
Nízka hmotnosť spolu s veľkým dosahom rezania umožňuje pohodlné ovládanie pri murárskych prácach. Píla je vybavená ochranným krytom vodítka a adaptérom na odsávanie prachu, ktorý pomáha udržiavať čistotu na pracovisku, napr. pri pripojení vysávača YT-85717. Kábel s dĺžkou 3 m zabezpečuje primeraný dosah počas rezania na stavenisku.
Parametre:
- výkon: 1200 W
- vodítko 12" (30 cm)
- čepeľ z volfrámovej karbidovej ocele
- rezný reťaz zo špeciálnej ocele 65Mn
- max. hĺbka rezania: 250 mm
- rozteč reťaze: 3/8" (9,525 mm)
- vedúce články: 0,05" (1,3 mm)
- rozostup reťaze: 19 mm
- kábel s dĺžkou 3 m
- hmotnosť: 4,27 kg
- v balení: píla, vodítko reťaze, rezný reťaz, ochranný kryt vodítka, adaptér na odsávanie prachu
- náhradné diely: vodítko YT-821572 a reťaz YT-821571