| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1500 W |
| Obrat | 2990 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dĺžka rezu max | 1250 mm |
| Vonkajší priemer kotúča | 250 mm |
| Vnútorný priemer kotúča | 25.4 mm |
| najvyšší limit | 50 (90˚), 37 (45˚) mm |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Pracovný uhol | 0-45 ˚ |
| Prepínač | áno, zvyškový prúd |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Vlnová dĺžka lasera | 655 nm |
| Výkon lasera | ≤1 mW |
| Napájanie laserového modulu | 2x1.5V; AAA |
| Veľkosť pracovného stola | 1000x460 mm |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Akustický tlak | 85.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 51 kg |
| Symbol | YT-821597 |
Stolová píla s vodiacou lištou a laserovým ukazovateľom na mokré rezanie diamantovými kotúčmi keramických materiálov - obkladačiek, glazovaných dlaždíc, kameniny, terakoty atď. Robustný stôl s veľkou pracovnou plochou a prídavnou pracovnou doskou umožňuje rezanie veľkorozmerných dlaždíc s maximálnym rozmerom 1200 x 600 mm.
- presné rezanie bez ryhovania vďaka laserovej čiare a vodiacej lište
- diamantový kotúč a rýchlosť otáčania až 2990 otáčok za minútu zabezpečujú rezy bez otrepov v priamych líniách a pod uhlom 45°
- nastavenie dĺžky, hĺbky a uhla rezu
- rezacia hlava otočná aj vo vertikálnej osi
- max. dĺžka rezu 1250 mm
- max. hĺbka rezu: 50 mm - 90°/37 mm - 45°
- uhol rezu: 0 - 45°
- priemer čepele: 250 x 25,4 mm
- 655 nm laser napájaný 2 batériami AAA
- duralová stolová doska
- prídavná stolová doska na zväčšenie pracovnej plochy
- ochranný kryt čepele na zvýšenie bezpečnosti obsluhy
- istič zvyškového prúdu
- mokrý chod s vodným čerpadlom a hadicou v balení
- 4 sklopné nohy s aretačnými gombíkmi
- veľké kolesá a rukoväť na jednoduchú prepravu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.