| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Sila | 1300 W |
| Obrat | 1300-4200 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Priemer disku | 100 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Priemer vodovodnej prípojky | 1/4" (6,35 mm) |
| Max. tlak vstupnej vody | 0.5 MPa |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 85.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 5.58 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.4 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, štítový kryt, kurt, leštiaci kotúč |
| Aplikácia | leštenie materiálov, ako sú kameninové dlaždice, žula, mramor a iné druhy prírodného kameňa pomocou kotúčov na mokré leštenie |
| Symbol | YT-82161 |
Presná brúska na opracovanie povrchu a hrán žulových dosiek a zrážanie faziet kameniny. Brúsi za mokra aj za sucha pomocou leštiacich kotúčov. Zanecháva obrúsené hrany nepoškodené, čo umožňuje spájanie obkladačiek pod uhlom 45° bez plastových dištančných podložiek. Brúsenie dlaždice po kolmom rezaní ponecháva továrenskú kvalitu, takže je možné zmenšiť alebo upraviť rozmer. Brúska nájde uplatnenie pri opracovávaní žulových schodiskových stupňov, žulovej dlažby, kamenných parapetov, lícov poľného kameňa, vápenca, mramoru, terrazza.
- OTÁČKY: 1300-4200 otáčok za minútu
- hmotnosť: 2,4 kg
- dĺžka kábla: 3 m
- veľkosť závitu vretena: M14
- priemer kotúča: 100 mm
- priemer vodnej prípojky: 1/4" (6,35 mm)
- k brúske sa hodia kotúče: YT-48200 - YT-48206