| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1800 W |
| Obrat | 5000 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vonkajší priemer kotúča | 250 mm |
| Vnútorný priemer kotúča | 30 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Hrúbka disku max | 2.8 mm |
| Hrúbka disku min | 2.1 mm |
| najvyšší limit | 85 (90˚), 65 (45˚) mm |
| Veľkosť pracovného stola | 893x583 mm |
| Hrúbka oddeľovacieho noža | 2 mm |
| Priemer hrdla na odsávanie prachu | 35 mm |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 104.0 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 21 kg |
| Nastavte obsah | stolová píla, kotúčová píla, základ |
| Kompatibilné s | YT-6071 |
| Symbol | YT-82165 |
Multifunkčná stolová píla na priame, uhlové a podrezávacie rezy do tvrdého a mäkkého dreva a materiálov podobných drevu. Odporúča sa na tesárske a debniace práce.
- Výkonný komutátorový motor s maximálnym výkonom 2000 W a trvalým výkonom 1800 W.
- nastaviteľná výška rezu v rozsahu 0-85 mm pomocou pohodlného a odolného gombíka
- Výška rezu 90˚: 85 mm
- 45˚ výška rezu: 65 mm
- možnosť rozšírenia stola zo 485 mm na 940 mm sklopením bočných dosiek
- Stabilná oceľová nosná konštrukcia pre bezpečnú a pohodlnú prácu
- telo z pevného plastu odolného voči korózii a mechanickému poškodeniu
- bezpečnostný kryt s odsávacou hadicou
- Vrátane rezného kotúča s priemerom 250 mm a 24 zubami, so štandardným montážnym otvorom s priemerom 30 mm
Upozornenia na používanie:
Poznámka: Z bezpečnostných dôvodov si pred prvým použitím nástroja prečítajte návod na obsluhu.
Pred použitím náradia sa uistite, že sú všetky ochranné kryty píly správne nasadené.
Pri práci vždy používajte ochranu očí.
Ruky držte mimo dosahu pílového kotúča. Nikdy nesiahajte na pílový kotúč, keď je náradie v prevádzke.
Pri obrábaní malých obrobkov používajte prítlačné skľučovadlo.