| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Aplikácia | drevo, panelov, lamináty, plasty |
| Sila | 1800 W |
| Obrat | 5000 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vonkajší priemer kotúča | 255 mm |
| Vnútorný priemer kotúča | 30 mm |
| Hrúbka disku max | 3 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 0° / uhol sklonu 0° | 70x305 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 45° / uhol sklonu 0° | 70x210 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 0° / uhol sklonu 45° | 35x305 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 45° / uhol sklonu 45° | 35x210 mm |
| Rozmery spracovávaného materiálu min | 200x20x20 mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 650 nm |
| Farba laserového ukazovátka | červená |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 94.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 107.3 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 15.2 kg |
| Nastavte obsah | pokosová píla, vrecko na zber prachu, kotúčová píla, predĺženie pracovného stola x2, svorka na pracovný stôl, skrutka na zaisťovanie pracovného stola |
| Kompatibilné s | YT-60733 |
| Symbol | YT-82173 |
Profesionálna ukošnica určená na rezanie lišt podlahových, panelov, obkladov, parkiet, soklových lišt a PVC, káblových žľabov, hrán, latiek atď. Zabezpečuje presné a rýchle rezanie materiálov.
- laserový ukazovateľ rezu
- bočné podpery na rezanie podlhových prvkov
- stabilná a rovná základňa s presným nastavením rezného uhla vo vertikálnom a horizontálnom smere
- ložiskový posuv rezného kotúča
- plynule fungujúci sklopný kryt rezného kotúča integrovaný s vypínačom
- upínač integrovaný s podstavou umožňuje bezpečné a rýchle upevnenie spracovávaného materiálu
- vestavěný systém odsávání prachu
- kompaktné rozmery a prepravná rukoväť v strede obalu zabezpečujú správne vyváženie a ľahkú prenosnosť
- strihacie hrany nastaviteľné pod uhlom vo vertikálnom a horizontálnom smere
- otvor pre upevnenie kotúča: 30 mm
- súčasťou je vrecko na prach
Parametre:
- Otáčky [min-1]: 5000
- Výkon [W]: 1800
- Rezný kotúč: priemer x priemer upevnenia x maximálna hrúbka [mm]: 255 x 30 x 3.0
Max. výška x max. dĺžka rezania:
- otáčanie v horizontálnej rovine 0 stupňov / nakláňanie 0 stupňov [mm]: 70 x 305
- otáčanie v horizontálnej rovine 45 stupňov / nakláňanie 0 stupňov [mm]: 70 x 210
- otáčanie v horizontálnej rovine 0 stupňov / nakláňanie 45 stupňov [mm]: 35 x 305
- otáčanie v horizontálnej rovine 45 stupňov / nakláňanie 45 stupňov [mm]: 35 x 210
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.