| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Aplikácia | kov, drevo, panelov, lamináty, plasty |
| Sila | 1800 W |
| Obrat | 3800 (drevo), 2500 (kov) min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vonkajší priemer kotúča | 255 mm |
| Vnútorný priemer kotúča | 25.4 mm |
| Hrúbka disku max | 1.4 mm |
| Počet zubov | 36 |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 0° / uhol sklonu 0° | 75 x 305 (drevo), 5x305 (kov) mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 45° / uhol sklonu 0° | 75 x 210 (drevo), 5x210 (kov) mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 0° / uhol sklonu 45° | 40x305 (drevo), 3x305 (kov) mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 45° / uhol sklonu 45° | 40x210 (drevo), 3x210 (kov) mm |
| Rozmery spracovávaného materiálu min | 200x20x20 (drevo), 200x20x5 (kov) mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 650 nm |
| Farba laserového ukazovátka | červená |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 12.4 kg |
| Nastavte obsah | pokosová píla, vrecko na zber prachu, kotúčová píla, predĺženie pracovného stola x2, svorka na pracovný stôl, skrutka na zaisťovanie pracovného stola |
| Symbol | YT-82174 |
255 mm úkosová frézka na drevo a oceľ 1800 W s dvoma prevodovými stupňami a funkciou posuvu. Profesionálna úkosová frézka s funkciou posuvu na rovné a šikmé rezy do dreva a ocele.
Užitočné pri renovačných a stavebných prácach, napr. pri rezaní
- soklových líšt
- panelov
- podhľady
- parkety
- soklové lišty a PVC
- káblové žľaby
- skruže
- lišty
- oceľové profily, napr. na zábradlia a brány atď.
Zabezpečuje presné a rýchle opracovanie materiálov.
Vlastnosti pokosovej píly Yato:
- stabilná základňa s presným vertikálnym a horizontálnym nastavením uhla rezu
- bočné výsuvné podpery uľahčujú rezanie podlhovastých obrobkov
- laserový indikátor línie rezu
- Ložiskový posuv rezného kotúča
- hladko sa pohybujúci otočný ochranný kryt kotúča, integrovaný do spínača
- svorka integrovaná v základni zabezpečuje bezpečné a rýchle upnutie obrobku
- Jasné odstupňovanie uhlov na presné rezanie
- možnosť použitia vrecka na triesky alebo pripojenia vysávača
- kompaktné rozmery a transportná rukoväť v strednej časti krytu zabezpečujú správne vyváženie a jednoduchú manipuláciu
Súčasťou dodávky je:
- Pokosová píla
- Vrecko na zachytávanie prachu
- kotúčová píla
- Nástavce pracovného stola
- Svorka pracovného stola
- Zaisťovacia skrutka pracovného stola
- kotúč 255 x 25,4 mm
Max. výška rezu x max. dĺžka rezu
- 0 st. horizontálny uhol otáčania / 0 st. uhol sklonu [mm]: 75 x 305
- 45-stupňový uhol horizontálneho otáčania / 0-stupňový uhol sklonu [mm]: 75 x 210
- 0-stupňové horizontálne natočenie / 45-stupňový uhol sklonu [mm]: 40 x 305
- 45-stupňové horizontálne natočenie / 45-stupňový uhol sklonu [mm]: 40 x 210
Skosenie umožňuje nastaviť dva typy uhlov:
- pozdĺžny uhol rezu: hlavu je možné otáčať v rozsahu +/- 45 stupňov. Na uľahčenie nastavenia uhla hlavy má skosenie stupnicu s račňou, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie hlavy v najbežnejších uhloch (0; 15; 22,5; 31,6; 45 stupňov).
- uhol skosenia: reznú hlavu je možné nakloniť o uhol nepresahujúci 45 stupňov. Pri nastavovaní uhla je možné použiť stupnicu vyznačenú na základni stola.
Píla je vybavená laserovým ukazovateľom, ktorý zobrazuje líniu rezu na materiáli upevnenom na stole. Ukazovateľ sa aktivuje nezávislým spínačom.
Pokosová píla je vybavená vývodom, ktorý umožňuje pripojenie vrecka dodávaného s pokosovou pílou alebo externého systému odsávania prachu.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.