| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Aplikácia | drevo, panelov, lamináty, plasty, klbko, väznice, trámy |
| Sila | 1800 W |
| Obrat | 5000 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vonkajší priemer kotúča | 305 mm |
| Vnútorný priemer kotúča | 30 mm |
| Hrúbka disku max | 3 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 0° / uhol sklonu 0° | 105x340 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 45° / uhol sklonu 0° | 105x235 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 0° / uhol sklonu 45° | 60x340 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 45° / uhol sklonu 45° | 60x235 mm |
| Rozmery spracovávaného materiálu min | 200x20x20 mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 650 nm |
| Farba laserového ukazovátka | červená |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 90.7 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 103.7 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 21 kg |
| Nastavte obsah | pokosová píla, vrecko na zber prachu, kotúčová píla, predĺženie pracovného stola x2, svorka na pracovný stôl, skrutka na zaisťovanie pracovného stola |
| Symbol | YT-82175 |
Pokosová píla s 305 mm nožom 1800 W s laserom na rezanie veľkých obrobkov. Profesionálna pokosová píla s posuvom a 305 mm nožom na rovné a šikmé rezanie veľkých obrobkov (stĺpy, väzníky, trámy).
Užitočné pri stavebných prácach. Zabezpečuje presné a rýchle obrábanie materiálov s veľkými prierezmi.
Vlastnosti pokosovej píly Yato:
- stabilná základňa s presným vertikálnym a horizontálnym nastavením uhla rezu
- bočné výsuvné podpery uľahčujú rezanie podlhovastých obrobkov
- laserový indikátor čiary rezu
- Ložiskový posuv rezného kotúča
- hladko sa pohybujúci otočný ochranný kryt kotúča, integrovaný do spínača
- svorka integrovaná v základni zabezpečuje bezpečné a rýchle upnutie obrobku
- Jasné odstupňovanie uhlov na presné rezanie a stabilné nastavenie
- možnosť použitia vrecka na triesky alebo pripojenia vysávača
- kompaktné rozmery a transportná rukoväť v strednej časti krytu zabezpečujú správne vyváženie a jednoduchú manipuláciu
Obsah balenia
- Pokosová píla
- Vrecko na zachytávanie prachu
- kotúčová píla
- Nástavce pracovného stola
- Svorka pracovného stola
- Zaisťovacia skrutka pracovného stola
Max. výška rezu x max. dĺžka rezu
- Uhol horizontálneho natočenia 0 stupňov / uhol sklonu 0 stupňov [mm]: 105 x 340
- 45-stupňový horizontálny uhol otáčania / 0-stupňový uhol sklonu [mm]: 105 x 235
- Vodorovné natočenie 0 stupňov / uhol sklonu 45 stupňov [mm]: 60 x 340
- 45-stupňové horizontálne natočenie / 45-stupňový uhol sklonu [mm]: 60 x 235
Skosenie umožňuje nastaviť dva typy uhlov:
-
Uhol sklonu: hlavu je možné otáčať v rozsahu +/- 45 stupňov. Aby sa uľahčilo nastavenie uhla hlavy, skosenie má stupnicu s račňou, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie hlavy v najbežnejších uhloch (0; 15; 22,5; 31,6; 45 stupňov).
- skosenie: reznú hlavu je možné nastaviť o uhol nepresahujúci 45°. Pri nastavovaní uhla je možné použiť stupnicu vyznačenú na základni stola.
Pokosová píla je vybavená vývodom, ktorý umožňuje pripojenie uzavretého vrecka alebo externého systému odsávania prachu.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.