| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Výška vodiacich valčekov | 810-910 mm |
| Rozstup vodiacich valčekov | 990x1700 mm |
| Materiál | oceľ |
| Maximálne zaťaženie | 200 kg |
| Aplikácia | pre úkosovačky a hrúbkovačky |
| Symbol | YT-82179 |
Solídny, skladateľný stojan z vysokej kvality ocele zabezpečuje stabilitu a spoľahlivosť počas práce rezačkami a hrúbkovacími strojmi. Ideálne zariadenie pre používateľov, ktorí ocenia mobilnosť a pohodlie pri práci.
- vhodný pre väčšinu náradia vďaka nastaviteľným držadlám
- solídna oceľová konštrukcia zabezpečuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu a korozií
- ergonomické pracovné podmienky vďaka prispôsobeniu výšky k individuálnym požiadavkám používateľa
- jednoduché upevnenie náradia so systémom západiek zabezpečujúcich stabilitu a bezpečnosť
- výška vodícich valcov: 810-910 mm
- rozostup vodícich valcov: 990 x 1700 mm
- max. zaťaženie: 200 kg
- 4 skladacie nohy uľahčujú transport a skladovanie