| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2450 W |
| Obrat | 4000 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer disku | 355 mm |
| Montážny priemer | 25.4 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 3 mm |
| najvyšší limit | 110 mm |
| Nastavenie uhla rezu | 0-45 ˚ |
| Hĺbka rezu pri 90° (štvorcový profil) | 110x110 mm |
| Hĺbka rezu pri 45° (štvorcový profil) | 110x110 mm |
| Hĺbka rezu pri 90° (obdĺžnikový profil) | 110x130 mm |
| Hĺbka rezu pri 45° (obdĺžnikový profil) | 110x130 mm |
| Hĺbka rezu pri 90° (okrúhly profil / tyč) | 110 / 60 mm |
| Hĺbka rezu pri 45° (okrúhly profil) | 110 mm |
| Hĺbka rezu pri 90° (štvorec) | 135x135 mm |
| Hĺbka rezu pri 45° (štvorcový) | 100x100 mm |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Mäkký štart | áno |
| Ochrana motora proti prachu | áno |
| Teplotná odolnosť vinutia | ≤200 ˚C |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 95.8 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 108.8 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 17.2 kg |
| Nastavte obsah | striháč, brúsny kotúč (brúsny kotúč) |
| Symbol | YT-82181 |
Prenosný, veľmi výkonný stroj na rezanie kovov s výkonom 2450 W. Zariadenie má funkciu mäkkého štartu. Vysoký výkon zariadenia umožňuje rýchle a bezproblémové rezanie materiálu. Medené vinutie motora, ktoré je odolné voči teplotám do 200 stupňov, chráni rezačku a prispieva k odolnosti zariadenia.
Vďaka vysokému výkonu a robustnej konštrukcii je nástroj ideálny pre profesionálov a je ideálny na rezanie kovov, železa, rúr a profilov. Fréza je vybavená rýchloupínacím zverákom, ktorý umožňuje pohodlnú prácu so zariadením. Zariadenie má aj ochranný kryt čepele, vďaka ktorému je práca s nástrojom rozhodne bezpečnejšia.
Vlastnosti: - je vybavený systémom na rezanie dreva, ktorý je vhodný na rezanie dreva:
- "mäkký štart" - funkcia mäkkého štartu nezaťažuje elektrickú inštaláciu v dielni
- medené vinutie motora odolné voči teplotám do 200 °C
- ochranný kryt čepele chráni pred horúcimi pilinami
- Rýchloupínací zverák
- Čisté a rýchle rezanie vďaka ochrane proti iskrám a horúcim trieskam
- Jednoduchá výmena uhlíkových kief
- kotúč je súčasťou dodávky