| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 220 W |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dĺžka rezu max | 220 mm |
| Rozsah nastavenia dĺžky rezu | 0-140 mm |
| Teplota vykurovania | „1” - 70, „2” - 150, „3” - 260, „4” - 390, „5” - 450 ˚C |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač | áno |
| LED indikátory | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| omša | 0.6 kg |
| Aplikácia | rezné prvky vyrobené z polymérov: polypropylén, PVC a polystyrén |
| Symbol | YT-82190 |
Termofréza urýchľuje a uľahčuje prácu s penovým polystyrénom a odstraňuje nepríjemné polystyrénové triesky. Používa sa na rezanie dielov z polymérov: polypropylénu, PVC a penového polystyrénu.
Ďalšie informácie:
- má potenciometer na nastavenie teploty
- svetelná signalizácia pripravenosti na použitie
- posuvník na nastavenie správnej dĺžky čepele
- maximálny výkon: 220 W
- maximálna teplota ohrevu: 450 °C
- pracovná dĺžka: 14 cm
- celková dĺžka čepele: 22 cm
- hmotnosť: 0,6 kg
Rozsah regulácie teploty:
- 1 - teplota cca 70 °C
- 2 - teplota cca 150 °C
- 3 - teplota približne 260 °C
- 4 - teplota približne 390 °C
- 5 - teplota približne 450 °C