| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1400 W |
| Obrat | 600-3500 min⁻¹ |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Priemer kotúča na montáž kotúčov | 180 mm |
| Výstrednosť | NIE |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Mäkký štart | áno |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 89.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 100.5 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 1.489 ± 1.5 / 1.785 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.15 kg |
| Nastavte obsah | leštička, pomocná ruka, kurt, leštiaca podložka |
| Aplikácia | kov |
| Symbol | YT-82196 |
Stroj je určený na profesionálne leštenie karosérie a ochranných náterov, ako aj na základný náter a brúsenie kovov. Mechanizmus odolný proti preťaženiu a ochrana kritických komponentov (elektronika, rotor) proti prachu majú za následok bezproblémovú prevádzku.
Dobre vyvážený kryt s pohodlným vypínačom a presná regulácia otáčok (600 - 1 300 ot./min.) sú zárukou vynikajúcich pracovných výsledkov. Prevodovka je vyrobená z kalenej ocele a frézovaná s vysokou presnosťou, takže stroj pracuje bez prehrievania.
Ďalšie informácie:
- Odolný leštiaci kotúč so silným suchým zipsom; okrem toho je možné pripojiť ďalšie kotúče a iné kotúče vybavené závitovým nástavcom s veľkosťou uvedenou v tabuľke.
- dlhý gumový kábel
- komplet s hubkami a brúsnym papierom
- odolné puzdro s kovovými sponami
- leštička umožňuje montáž rukoväte pre pravákov aj ľavákov
nastavenie rýchlosti
Leštička má variabilnú reguláciu otáčok pomocou otočného regulátora umiestneného nad spínačom.
Nižšiu rýchlosť použite na predbežné nanesenie leštiacej pasty, po jej nanesení na leštený povrch zvýšte rýchlosť. Pri leštení za sucha použite vysoké otáčky.