| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 520 W |
| Obrat | 2980, 130 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Rozmery brúsnych kotúčov | Ø150x25xØ32, Ø200x40xØ20 mm |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Pracovný režim | S1 300 W, S6 40% 10 min 520 W |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 15 kg |
| Symbol | YT-822112 |
Dvojkotúčová stolová brúska umožňuje brúsenie, ostrenie a leštenie nástrojov, ako aj čistenie a odstraňovanie otrepov. Je určená na mokré aj suché použitie v dielni. Možnosť inštalácie na pracovné stoly zaručuje stabilitu a pohodlie, zatiaľ čo pripojenie na odsávanie prachu zabezpečuje účinný zber práce.
- Motor s výkonom 520 W a medeným vinutím
- otáčky: 2980 ot/min a 130 ot/min
- Veľkosti brúsnych kotúčov: 150 x 32 x 25 mm a 200 x 20 x 40 mm
- presná práca bez citeľných vibrácií
- Ochranné kryty proti iskrám a trieskam
- Robustná konštrukcia pre bezpečnú prácu
- hmotnosť: 15 kg