| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 260 W |
| Obrat | 13000 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Veľkosť brúsneho listu | 238x90 mm |
| Rozmery chodidla | 187x90 mm |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Systém odsávania prachu | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 5.4 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.8 kg |
| Nastavte obsah | brúska, nádoba na prach, list brúsneho papiera x6 (P60, P80, P100, P120, P180, P240) |
| Aplikácia | farby, laky, drevo |
| Symbol | YT-82230 |
260 W orbitálna brúska so systémom odsávania prachu na brúsenie dreva a kovu, náterov a farieb a automobilového tmelu so suchým zipsom.
Ďalšie informácie:
- Systém odsávania prachu so zásobníkom vybaveným filtrom na oddelenie najjemnejších častíc farieb a lakov pri čistení drevených alebo kovových povrchov
- rozmery pätky 90 mm x 187 mm
- Možnosť použitia brúsneho papiera s upínacím háčikom alebo bez neho - stroj má aj možnosť upevnenia papiera pomocou pružinového upínacieho krúžku (zabudovaného v pätke stroja)
- Súčasťou dodávky sú brúsne listy s otvormi na suchý zips s rôznou zrnitosťou - 6 kusov
Orbitálna brúska, brúsne papierové kotúče 6 ks.