| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1200 W |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Rýchlosť pásu | 480 m/min |
| Veľkosť brúsneho pásu | 610x100 mm |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.47 ± 1.5 m/s² |
| omša | 6 kg |
| Nastavte obsah | brúska, pripojenie na odsávanie prachu, vrecko na prach, list brúsnej pásky |
| Kompatibilné s | YT-83235, YT-83236, YT-83237, YT-83238, YT-83239 |
| Symbol | YT-82242 |
Profesionálna pásová brúska s vysokým výkonom a veľkou pracovnou plochou pásu. Určená na opracovanie drevených komponentov. Ideálna na konečnú úpravu podláh, schodov a použitie v stolárskych a lodiarskych dielňach.
- Výkonný motor s príkonom až 1200 W zaručuje odolnosť a rýchlosť brúsenia dreva, parkiet, schodov, pracovných dosiek, nábytku, epoxidových živíc atď.
- hmotnosť stroja umožňuje brúsenie rovných vodorovných plôch bez vyvíjania tlaku na nástroj, čo výrazne znižuje námahu potrebnú pre obsluhu
- Pás s rozmermi 100 x 610 mm
- robustná konštrukcia s ochranou proti otrasom pre stabilnú a presnú prácu
- vyrobené z vysokokvalitných materiálov
- vodiaci valec vyrobený z hliníkovej zliatiny odolnej voči teplu a poškodeniu
- rovnako veľké objímky a protišmykové zariadenie zabraňujú pretrhnutiu kotúča
- gumový napájací kábel
- vonkajší prístup k uhlíkovým kefkám na jednoduchú kontrolu a rýchlu výmenu