| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 850 W |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Średnica rury | 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm |
| Povrchová teplota potrubných adaptérov | 0~300 ˚C |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 1.3 kg |
| Nastavte obsah | žrút, stojan pre zvárací stroj, vykurovací kameň x7, šesťhranný kľúč na montáž adaptérov |
| Symbol | YT-82250 |
Zváračka termoplastických rúr s výkonom 850 W. Zváračka je určená na spájanie rúr a tvaroviek z termoplastických materiálov zváraním.
Zariadenie umožňuje rýchlu a pohodlnú prácu pri vytváraní vodovodných inštalácií. Má tiež ľahko čitateľný digitálny displej na určenie presných pracovných parametrov.
Prehľadný displej
Na displeji sa zobrazuje aktuálna teplota ohrievača. Teplotu možno nastaviť pomocou šípok "hore" a "dole". Zvyšuje alebo znižuje zodpovedajúcim spôsobom zobrazenú hodnotu. Zvýšenie na nastavenú teplotu možno pozorovať na displeji.
Obsah balenia:
- adaptéry pre rúry 20, 25, 32, 40, 50, 63
- Skrutkovač a imbus na montáž adaptérov
- Stojan na zváračku
- Návod na obsluhu
- prepravný kufrík