| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 800 W |
| Napätie | 175-245 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Średnica rury | 16, 20, 25, 32 mm |
| Povrchová teplota potrubných adaptérov | 0-320 ˚C |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 0.7 kg |
| Nastavte obsah | žrút, stojan pre zvárací stroj, vykurovací kameň 4x, šesťhranný kľúč na montáž adaptérov |
| Symbol | YT-82251 |
Zariadenie určené na zváranie rúrok a tvaroviek z termoplastických materiálov. Zváračka umožňuje rýchlu a pohodlnú prácu pri vytváraní vodovodných inštalácií. Vykurovacie kamene sú na jednej strane potiahnuté vrstvou PTFE. Prehľadný digitálny displej umožňuje určiť presné pracovné parametre. Súčasťou súpravy je kľúč na montáž ohrievacích kameňov.
- výkon: 800 W
- pracovná teplota: 0 - 320 ℃
- priemer kameňa: 16/20/25/32 mm
- napájací kábel: 1,5 m