| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 250 W |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Teplota fúkania | 20 (I) / 550 (II) ˚C |
| Prúdenie vzduchu | - (I) / 100 (II) l/min |
| Regulácia teploty | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 0.7 kg |
| Nastavte obsah | teplovzdušná pištoľ, dysza x3 |
| Aplikácia | odstraňovanie starých farieb a lakov, spájkovanie, burácanie, zváranie plastov, sušenie |
| Symbol | YT-82285 |
Opalovanie je elektrické zariadenie určené na vytváranie prúdu horúceho vzduchu pri vysokých teplotách. Vzduch pri takejto teplote uľahčuje odstraňovanie starých olejových farieb a lakovacích náterov napr. z nábytku, obkladov, podláh, dverí, okien atď.
Parametre:
- Nominaľné napätie [V]: 18 DC
- Teplota prúdu vzduchu [ºC]: 20 (1) / 550 (2)
- Rýchlosť prúdu vzduchu [l/min]: - (1) / 100 (2)
- Isolačná trieda: III
- Nettová hmotnosť [kg]: 0,7
- Ochranný stupeň: IP20
Vybavenie opalovania zahŕňa dodatočné trysky.
Verzia body - bez batérie a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.