| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teplota fúkania | 350 (I) / 550 (II) ˚C |
| Prúdenie vzduchu | 300 (I) / 500 (II) l/min |
| Regulácia teploty | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 0.76 kg |
| Aplikácia | odstraňovanie starých farieb a lakov, spájkovanie, burácanie, sušenie |
| Symbol | YT-82288 |
Elektrický stroj na opaľovanie s výkonom 2000 W. Určený na ohrievanie, sušenie, opaľovanie, fúkanie. Využitie nájde pri odstraňovaní starých vrstiev laku alebo farby, urýchľovaní schnutia lepidiel, opravách plastových nárazníkov a výliskov, práci s teplom zmrštiteľnými materiálmi v inštalatérstve, rýchlom zapálení grilu alebo variča na uhlie bez podpaľovania.
- výkon 2000 W
- teplota fúkania: 350 (I) / 550 (II) ˚C
- prietok vzduchu: 300 (I) / 500 (II) l/min