| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teplota fúkania | 350 (I) / 550 (II) ˚C |
| Prúdenie vzduchu | 300 (I) / 500 (II) l/min |
| Regulácia teploty | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 0.76 kg |
| Nastavte obsah | teplovzdušná pištoľ, škrabka, dysza x4 |
| Aplikácia | odstraňovanie starých farieb a lakov, spájkovanie, burácanie, sušenie |
| Symbol | YT-82291 |
Teplovzdušná pištoľ s vysokým vykurovacím výkonom 2000 W. Vhodná na nahrievanie, opaľovanie, sušenie a i. Súprava obsahuje príslušenstvo potrebné pri práci s opaľovačom.
Príklady použitia teplovzdušnej pištole:
- odstraňovanie starých farieb a lakov: prúd horúceho vzduchu uľahčuje odstraňovanie hrubých vrstiev olejových a živicových farieb z dverí, okien, podláh, obloženia, nábytku atď.
- teplovzdušná zváracia pištoľ umožňuje spájkovanie zliatiny cínu (60 % Sn 40 % Pb) alebo špeciálnej spájky s teplotou tavenia 400 ºC, napr. medených rúrok, vodovodných potrubí, kovových podložiek atď.
- pri opravách rôznych druhov plastových výrobkov je možné zvárať aj plastové diely pomocou zváracích pásov.
- teplovzdušná pištoľ umožňuje tiež napr. rýchle sušenie spojív a karosárskych tmelov, sušenie vzoriek farieb, stavebných škár pred pokládkou zvukovoizolačných - tesniacich materiálov, sušenie škár a štrbín pri stavbe lodí, sušenie polyesterových tmelov
Okrem toho je to užitočný nástroj na:
- prácu s teplom zmrštiteľnými materiálmi v montážnom priemysle
- rýchle zapálenie variča na uhlie bez podpaľača alebo roštu
Obsah súpravy:
- ohňový horák
- škrabka
- štyri viacúčelové trysky
- prenosné puzdro