| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teplota fúkania | 450 (I) / 600 (II) ˚C |
| Prúdenie vzduchu | 250 (I) / 500 (II) l/min |
| Regulácia teploty | áno |
| Pamäť nastavení | NIE |
| LED indikátory | NIE |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.8 kg |
| Nastavte obsah | teplovzdušná pištoľ, dysza x4 |
| Aplikácia | odstraňovanie starých farieb a lakov, spájkovanie, burácanie, zváranie plastov, sušenie |
| Symbol | YT-82294 |
2 000 W horák na odstraňovanie starých náterov, prácu s teplom zmrštiteľnými materiálmi v inštalatérstve, zváranie plastových dielov atď.
- dvojstupňová regulácia teploty: 450 °C (I), 600 °C (II)
- prietok vzduchu: 250 l/min (I), 500 l/min (II)
- keramický ohrievač
- ochrana proti prehriatiu
- ergonomická rukoväť
- gumový kábel s dĺžkou 1,8 m
- 4 vymeniteľné trysky sú súčasťou dodávky