| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teplota fúkania | 50-600 ˚C |
| Prúdenie vzduchu | 250-500 l/min |
| Regulácia teploty | áno |
| Pamäť nastavení | NIE |
| LED indikátory | NIE |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.84 kg |
| Nastavte obsah | teplovzdušná pištoľ, dysza x5 |
| Aplikácia | odstraňovanie starých farieb a lakov, spájkovanie, burácanie, zváranie plastov, sušenie |
| Symbol | YT-82295 |
Výkonná 2 000 W teplovzdušná pištoľ s tromi rýchlosťami, funkciou zvárania a chladenia. Vhodná na odstraňovanie starých náterov, zváranie plastov, prácu s teplom zmrštiteľnými materiálmi v klampiarstve, profesionálne karosárske práce a balenie čelného skla atď.
- Sedemstupňová regulácia teploty: 50-600 ºC
- prietok vzduchu: 250-500 l/min
- funkcia chladenia pri 50 ºC umožňuje ochladenie trysky a predlžuje životnosť vykurovacieho telesa
- keramické vykurovacie teleso
- ochrana proti prehriatiu
- ergonomická rukoväť
- gumový kábel s dĺžkou 1,8 m
- 5 vymeniteľných dýz v balení: na sklo, okrúhla, plochá úzka a plochá široká, ako aj trojcípa na zváranie PP, PE, PVC, PPR